Silivri Sanayici ve İşadamları Dernek Başkanı Hakan Kocabaş, yönetim kurulu üyeleri/üyeleri Mesut Söylet, Murat Bayram, Mustafa Müeyyitoğlu, Adnan Deniz, Tülay İlgen, Osman Örs, Mustafa Yazıcı, Rıza Öztoprak, Mehmet Haseski ve İmran Pehlivan ile Adin Tape Yapışkan Bant Ambalaj Sanayi ve Ticaret AŞ’nin Değirmenköy’de yeni kurulan fabrikasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Fabrikanın sahibi Nida Temiz’e bu vesile ile bir de nazar boncuğu hediye eden Kocabaş, faaliyetlerinde başarılar diledi.
Yüzey koruma filmleri, koli, çift taraflı, sera ve maskeleme ile PVC bantları üretmekte olan fabrikaları hakkında bilgi veren Nida Temiz, üretim sürecine de değindi. Üretimlerinin yüzde 40 oranında, 40’a yakın ülkeye ihraç edildiğini belirten Temiz, iş yerini SİAD yöneticilerine gezdirerek, ürünlerinin özelliklerini anlattı.
Ziyarette Başkan Hakan Kocabaş, SİAD üyeleri arasında kurum içi kaynaşmaya verdikleri önemi vurgularken, Adin Tape’nin sahibi Nida Temiz nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirtti.
Bölgede güvenlik sorunları, iş gücü yetersizliği ve yol yapımı ile ilgili sorunlar yaşadıklarını anlatan Temiz, bunlarla ilgili çözüm beklentisine de dikkat çekti.
Fabrikanın üretim bölümünde yapılan incelemeler ve bilgi aktarımı sonrasında SİAD üyeleri Adin Tape’ye gerçekleştirdikleri ziyareti tamamladı.